Helhetslösning för din fastighet!

Bröderna Thunströms Måleri AB

Ring huvudkontoret Kontaktformulär På kartan

Kontakta oss idag för att diskutera ditt nästa projekt.
Vårt huvudkontor finns i Ludvika med filialer på flera orter. 


Vårt verksamhetsområde är till största del Dalarnas, Västmanlands och Gävleborgs län Bläddra ner för att hitta oss på kartan eller fylla i vårt kontaktformulär.

Välkommen!

Här finns vi:

KONTAKTFORMULÄR & OFFERTFÖRFRÅGAN:

Stjärnmarkerade fält är obligatoriska

Ludvika

På huvudkontoret i Ludvika finns vår VD, Vice VD, administration och kalkyl

Kontaktformulär På kartan

Östra Storgatan 6, 771 50 Ludvika

Telefon: 0240-122 22

VD

Thomas Thunström

0240-48 31 30 • thomas@btmab.se

AdministratÖR

Sofia Pettersson

0240-122 22 • sofia@btmab.se

LÖNEADMINISTRATÖR

Vice VD / Projektledare

Mikael Thunström

0240-48 31 31 • mikael@btmab.se

Kalkylator

Carolina Jönsson

0240-48 31 36 • carolina@btmab.se

Borlänge

För tillfället har vi endast personalutrymme och verkstad i Borlänge.

Skördegatan 21, 784 40 Borlänge

Telefon: 0243-211 400

Kontaktformulär På kartan

Projektsamordnare

Jan Lövnord

0240-48 31 32 • jan@btmab.se

Projektledare Golv

PROJEKTLEDARE måleri

Anders Reinholdsson

0240-48 31 35  anders@btmab.se

Fagersta

Vilhelminavägen 4, 737 40 Fagersta

Telefon: 0223-100 73

Kontaktformulär På kartan

Vice VD / Projektledare

Mikael Thunström

0240-48 31 31 • mikael@btmab.se

Falun

I Falun finner ni våra projektledare för måleri och golv.

Rissgårdsvägen 7, 791 77 Falun

Telefon:023-205 90

Kontaktformulär På kartan

Projektsamordnare

Jan Lövnord

0240-48 31 32 • jan@btmab.se

Projektledare Golv

PROJEKTLEDARE måleri

Anders Reinholdsson

0240-48 31 35  anders@btmab.se

Sandviken

II Sandviken finner ni en av våra projektledare.

Industrivägen 2, 811 40 Sandviken

Telefon: 026-60 63 15

Kontaktformulär På kartan

Arbetsledare & PROJEKTLEDARE

Joakim Landström

0240-48 31 33 • joakim@btmab.se