Helhetslösning för din fastighet!

Bröderna Thunströms Måleri AB

Ring huvudkontoretKontaktformulärPå kartan

Kontakta oss idag för att diskutera ditt nästa projekt.
Vårt huvudkontor finns i Ludvika med filialer på flera orter. 


Vårt verksamhetsområde är till största del Dalarnas, Västmanlands och Gävleborgs län Bläddra ner för att hitta oss på kartan eller fylla i vårt kontaktformulär.

Välkommen!

Här finns vi:

KONTAKTFORMULÄR & OFFERTFÖRFRÅGAN:

Stjärnmarkerade fält är obligatoriska

Ludvika

På huvudkontoret i Ludvika finns vår VD, Vice VD, administration och kalkyl

KontaktformulärPå kartan

Östra Storgatan 6, 771 50 Ludvika

Telefon: 0240-122 22

VD

Thomas Thunström

0240-48 31 30 • thomas@btmab.se

Administrativ chef

Åse Sneen

0240-122 22 • ase@btmab.se

LÖNEADMINISTRATÖR

Camilla Adler

0240-122 22 • camilla@btmab.se

Vice VD / Projektledare

Mikael Thunström

0240-48 31 31 • mikael@btmab.se

Kalkylator

Carolina Jönsson

0240-48 31 36 • carolina@btmab.se

Borlänge

För tillfället har vi endast personalutrymme och verkstad i Borlänge.

Skördegatan 21, 784 40 Borlänge

Telefon: 0243-211 400

KontaktformulärPå kartan

Fagersta

Bröderna Thunströms Måleri AB har förvärvat FJ Måleri AB. Här finns en av våra projektledare

Vilhelminavägen 4, 737 40 Fagersta

Telefon: 0223-100 73

Fredrik Jansson: 0240-48 31 35

Epost: fredrik@btmab.se

KontaktformulärPå kartan

Falun

I Falun finner ni våra projektledare för måleri och golv.

Myntgatan 19, 791 51 Falun

Telefon:023-205 90

KontaktformulärPå kartan

Projektledare måleri

Kristofer Abrahamsson

0240-48 31 32 • kristofer@btmab.se

Projektledare Golv

Sandviken

II Sandviken finner ni en av våra projektledare.

Industrivägen 2, 811 40 Sandviken

Telefon: 026-60 63 15

KontaktformulärPå kartan

Arbetsledare

Joakim Landström

0240-48 31 33 • joakim@btmab.se